Ceny mieszkac obecnie i kilka lat temu

W naszym dążeniu do upodmiotowienia, jesteśmy grupą zsynchronizowany z duchem czasu. Zamiast pracować w kierunku bogactwa parytetu, wielu z nas ściga szkodliwe mity i nieuchwytne sny. Ta sekcja omawia kilka naszych mitów i snów:

oIntegration

oDiversity

oPolitics

oEducation

oReligion

Integracja

„Marzenie o integracji nigdy nie doszła prawdziwe dla czarnych Amerykanów. Kiedy wykonywał ten sen w latach 60-tych nie zdawaliśmy sobie sprawy, że grupa integracji traci wszystkie uprawnienia do samostanowienia, ponieważ dominującym społeczeństwo musi przetwarzać i zatwierdza wszystkie cele i plany.

Po Blacks zaczęła się integrować, porzuciliśmy nasze przedsiębiorstwa, szkoły i społeczności, również stracił dochód do dyspozycji, który został przeniesione do Białych społeczności, a nawet stracił nasze klasy średniej żerdzie energetyczne Czarne wzorców, który następnie Whites na przedmieścia. Utrata dochodów i naśladowania modeli czarnych opuścił ubogi i bez przywództwa czarnych społeczności w całym kraju.

I, co najgorsze, w ramach integracji Czarni mieli kształtować swoje cele, wartości i standardów zachowania wokół Białej Ameryki, choć zatwierdzenie White ‚prawdopodobnie nie będzie czerpać korzyści finansowych lub politycznych dla czarnych ludzi „. [11]

Różnorodność

Innym nieuchwytne Czarny amerykański sen jest różnorodność kulturowa. Różnorodność kulturowa może prowadzić do niewłaściwych zachowań Wzór zmowie z Konkursu. To spółdzielni i osłabia Czarne roszczeń krajowych uwagę. Ponadto tworzy etykę, która zrównuje wszystkie żale grupy etnicznej z tymi Czarnymi podczas gdy poniża i neutralizuje nasze wysiłki na rzecz rozwiązania unikalne obawy.

Dla innych grup etnicznych różnorodność kulturowa ma swoje zalety. Główne ulice w każdym mieście mają swój udział w chińskim, japońskim, Meksykańska, wietnamski, włoski, grecki, francuski, etiopskiego i tajskich restauracji.
Artykuł dzięki: